Back to All Events

Rewia Burleski #4 - Pin Up Candy

  • SIX SEASONS ul. Franciszka Klimaczaka 15/7 02-797 Wilanów, Warszawa Poland (map)

Rewia Burleski Pin Up Candy/BLACK CANDY
30.11.2019 - klub Six Seasons

Wachlarze z piór, gorsety, pończochy i kąpiel w gigantycznym kieliszku szampana! To niepowtarzalne atrybuty klasycznej burleski, którą będziecie mieli okazję oglądać regularnie w nowym miejscu na burleskowej mapie Warszawy - restauracji Six Seasons!

Zapraszamy Państwa na najbardziej klasyczne pokazy burleski w wykonaniu międzynarodowych gwiazd tego gatunku.
Na scenie wystąpi królowa polskiej burleski Pin Up Candy, gwiazda programów Mam Talent, All Together Now, która swoimi pokazami uwodzi widzów w kraju i za granicą ( m.in. Paryż, Rzym, Moskwa)! Specjalnie dla Was wykąpie się w gigantycznym kieliszku szampana...

W świat eterycznej burleski przeniesie Was Red Juliette, zdobywczyni tytuły na festiwalu burleski w Londynie. Juliette niczym dziewczyna z obrazów Alfonsa Muchy wyczaruje na scenie nieziemsko kobiecy klimat.

Konferansjerem naszych wieczorów z burleską jest profesjonalny MC, Tomasz Kleyff, znany publiczności jako CNE Człowiek Nowej Ery, raper nagrywający płyty z Wujkiem Samo Zło, Baku Baku Skład. W swoim dorobku posiada portfolio dziennikarskie, jako prezenter MTV Polska, prowadzi również liczne festiwale muzyczne. CNE zasiada również w składzie jury programu Śpiewajmy Razem. All Together Now.

Na ten wyjątkowy na mapie Warszawy wieczór zapraszamy już 12 października 2019, restauracja Six Seasons, ul. Klimczaka 15 (miasteczko Wilanów).
Początek wieczoru godzina 20:00, początek pokazów godzina 21:00

Bilety w cenie 60 PLN:
https://biletyna.pl/Warszawa/Six-Seasons-World-Orchestra-House

Adres :
Franciszka Klimczaka 15
02-797 Wilanów, Warszawa, Poland